Hakkımızda

Herkes için Sanat, Sanat için her şey...

.

Sanatçıların,ustaların, yaratıcı yeteneklerin Türk mitolojisindeki ismi olan ‘DEMİURK’  sanat akademimizin meşalesi olarak, özüne sagip çıkan yeni nesi’DEMİURKLAR’ yetiştirilmesinde bizlere ilham veriyor. Piyanodan bateriye, ebru sanatından resme, modern danslardan halk oyunlarına her kuşaktan yetenegi sanatla buluşturan akademimiz, profesyonel eğitmenler eşliğinde, geleceğin usta sanatçılarını yetiştiriyor.

Sanat yaşamına, Ankara’da, 2012 yılında merhaba diyen YENİMAHALLE DEMİURK SANAT AKADEMİ Ulusal ve Uluslararası başarılarıyla sanatseverlere keyifli bir ortamın ötesinde güven vadediyor.

Güzellik, zeka ve duygusal değişimlerin yaşama yansıtıldığı güzel sanatlar alanındaki birikimlerini sanat tutkunlarına aktaran akademimizin 400 metrekarelik eğitim mekanı özel ve grup müzik derslikleri, dans stüdyoları ile resim ve ebru sanatı atölyelerinden oluşuyor. Ustaları tarafından, büyük bir titizlikle, enstrüman eğitimlerinin verildiği akademimizde modern ve halk danslarının yanı sıra özel dans programlarıyla genç çiftlerin en özel günlerine de rehberlik ediliyor.

Ülkemizi uluslararası festivallerde, yurt içi ve yurt dışı etkinliklerde temsil etmek üzere, yıllık programlar dahilinde, eğitimler veren YENİMAHALLE DEMİURK SANAT AKADEMİ, Ankara’nın seçkin sanat mekanlarında düzenlediği temsilleri resim sergileri ve yarışmalar ile kursiyerlerini sahne ve sergi heyecanı’da yaşatıyor.

Güzel sanatlar liselerine, fakültelerine, konservatuvarlara öğrenciler yetiştiren sanat okulumuz sınırsız internet erişimi, kafeteryası, okuma köşesi ve kamera eşliğindeki derslikleriyle minik ve genç yeteneklerin yanı sıra yetişkinlere de nezih bir ortam sunuyor.

En uygun fiyat en yüksek kalite, başarıda istikrar ve yeni dostluklar hedefi ile hayallerinize adım atmak üzere sizleri kahvemizi içmeye davet ediyoruz

İyi Sanatçılar Yetiştirmeye Söz verdik…

Kurumumuz Hakkında Söylenenler

 • Yaklaşık 6 senedir Demiurk Sanat Akademi ile beraberim. İyi ki de öyleyim çünkü bana kattığı,öğrettiği şeyler paha biçilemez. Dans eğitiminden tutun resim derslerine, müzik derslerine her alanda faydalanılması gereken bir akademi. Eğitmen kadrosunun samimiyeti verdiği güven ve kazandırdığı beceri çok kıymetli. Benim içimde bulunan dans ruhunu dans etme isteğini fazlasıyla dışarı vurmamı sağlayan demiurk sayesinde yurt dışı deneyimi kazandım. Bunun yanı sıra il dışlarında gösteri yapma imkanı buldum. Ekibimizle beraber THOF yarışmasında dereceye girdim ve bölgeye gittim. Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılma imkanı buldum. Bu ve bunun gibi bir çok başarıyı ve deneyimi Demiurk sayesinde kazandım. Aile gibi sıcacık bir ortamda güvenle ve sevgiyle sevdiğim işi yaptığım için hiç pişman olmadım ve olmayacağım da… İyi ki Demiurk, her zaman Demiurk
  SELEN BOZER Öğrenci
 • Sanatın her dalının olduğu demiurk sanat akademi benim için bir akademiden çok bir aile oldu. Bu güzel kurumun bir parçası olmaktan çok mutluyum.
  MERT ÖZBAYER Öğrenci
 • Dansin mutlulukla buluştuğu adres.
  ONUR GÜMÜŞLER Öğrenci
 • 3 senede hayatımı renklendiren tek yer..
  ALİ MERT AVCU Öğrenci