Ahşap Boyama Kursu

Eskimiş, yıpranmış ahşap eşyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak mı, el değmemiş ham malzemeye yaratıcılığınızı aktarmak mı istiyorsunuz?

Evinizde eskiyen fakat atmaya kıyamadığınız çeyizlik sandığınıza yepyeni bir görünüm verebilir, uzun yıllar daha anılarınıza ortak olmasını sağlayabilirsiniz.

Modelini çok beğendiğiniz bir sehpa buldunuz, ancak rengi mobilyalarınıza uymuyor. Satın aldıktan sonra tamamen kendi zevkinize göre boyayıp yeniden tasarlamanız mümkün.

Bunun yanında ev hanımları için bir ek gelir kapısı bile olabilir. Evde çok az masraflarla yaptığınız ahşap tepsi, vazo, masa gibi eşyaları satabilir, aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

Yaratıcılığınızın keşfetmek ve tasarımlarınızla harikalar yaratmak YENİMAHALLE DEMİURK SANAT AKADEMİ’de profesyonel eğitmenlerden alacağınız Ahşap Boyama kurslarıyla mümkün.

Bizimle irtibata geçen hem öğrenin hem eğlenin!

We promised to take care… and delivered

Testimonials Slider Feature

 • Sıfırdan eğitim ile 3 seans da Zeybek kursumuzu bitirmiş bulunmaktayız ve Düğün Dansı Merkezine teşekkür ediyoruz.  
  GAMZE – ÖZGÜR 2017
 • Düğün dansı ailesine çok teşekkür ediyoruz. AYSEL – MEHMET 2017
  AYSEL – MEHMET 2017
 • Düğün dansımız için Düğün Dansı Merkezine geldik, çok güzeldi her şey, çok güzel bir dans çıkardık.
  EZGİ – EMİR 2017
 • Düğün dansı merkezine hoş geldik hoş gidiyoruz. Harmandalı ve Vals kursu aldık. Düğünümüzde eğlenceli vakit geçirmek için buraya gelmiştik. Şimdi ise buraya gelmeniz için tavsiye ediyoruz.
  DEMET – AHMET 2016
 • Bu kadar sıcak bu kadar sevgi dolu, samimi olduğunuz için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız iyi ki size gelmişiz.
  ŞÜKRİYE – TANER 2016